Listopad 2012

Meygana ve vánočním

30. listopadu 2012 v 12:50 Bratzillaz
Mám ráda všechny kloubové panenky, a když jsem brouzdáním po netu nacházela panenky Bratzillaz, něčím mě okouzlily. Návštěvou prodejny Sparkys na mě valily ty svoje kukadla, tak jsem na každou jukla a šla zase dál - ale nedalo mi to a musela jsem se vrátit - jednu jsem zkrátka musela mít Mlčící. Nakonec nade mnou zvítězila Meygana, doma jsem ty její darebný vlásky spletla do copánků, koupila nový botičky a oblékla do vánočních šatečků. Udělala mi radost - a Meg všem panenkářkám přeje pohodového Mikuláše a pokud možno co nejmíň shonu před příchodem Ježíška Mrkající.


Modré tvořeníčko

24. listopadu 2012 v 11:45 Monster High
Doma mi ležel takový hezký modrý šáteček do vlasů, ale zdálo se mi to dost bláznivé, takže k ničemu nebyl. Když jsem si ale pořídila tuhle modrou krásku, řekla jsem si, že ta je pro síťový obleček jako stvořená. No a protože mě teď hodně baví dělat kloboučky, na tento jsem použila umělohmotné víčko od korunní vody a kousek čtvrtky. Na živůtek postačil jeden díl krajky, tanga má z ozdobných gumiček (nechtěla je ukázat) - no, a outfit byl hotovýUsmívající seJen to sluníčko chybí, focení jde hůř.

Isabella - můj nový měsíc ...

10. listopadu 2012 v 17:30 BJD
Když se tato panenka objevila na FB k prodeji, věděla jsem, že bude moje. Pod tíhou ságy Twilight jsem této panence doslova podlehla. Rozmýšlela jsem se nejprve mezi jménem Victoria a Isabella. Nakonec zvítězila Bella. Výhoda těchto panenek je, že už jsou v Česku a původní majitelka se rozhodne, že ji pošle dál, ať už z jakéhokoliv důvodu, ale nevýhoda je právě ta, že dostanou od každé majitelky jiné jméno a tak chuděrky pak neví, čí vlastně jsou Usmívající se. Já jsem v pořadí třetí majitelka této panenky a stoprocentně vím, že u mě už zůstane.
Ona je moc zvláštní, není to typická kráska, ale já jsem vážně šťasná, že ji mám. Trochu jsem si pohrála s oblečením a doplňky, aby zapadla do děje ságy, nebo spíše do doby a světa, kam patří, protože je hodně tajemná a podle mě moc krásná. Snad se bude líbit i ostatním, ale nikomu se nemá nic vnucovat, kdo bude chtít podívá se, kdo ne, prostě z tohoto blogu odejde Nevinný případně okomentuje - od toho přece blog jeRozpačitý.


Legrační bylo vyrobit pro ni nějaké ty botky, oproti Tonnerkám, Elowynkám a malé Hujoo jsou to neuvěřitelné tlapy, takže jsem se pěkně vyřádila Mrkající.